O firmie

Podstawą funkcjonowania biura rachunkowego jest przede wszystkim znajomość najnowszych przepisów prawnych i zastosowanie ich w codziennej pracy. Dzięki usługom naszego biura Państwa firma ma gwarancję, że jest na bieżąco przystosowywana do szybko zmieniającego się prawa.

Biuro księgowe TAX3 to coś więcej niż księgowość. To przede wszystkim kompleksowe i profesjonalnie świadczone usługi na wszystkich płaszczyznach i etapach współpracy – od rozpoczęcia działalności, przez stabilny rozwój firmy, aż po rutynowe codzienne działania.

Zapewniamy Państwu dyskrecję, bezpieczeństwo podatkowe i rzetelną informację księgową. Dzięki temu mogą się Państwo skupić wyłącznie na własnych celach – taka stabilizacja to fundament sukcesu w biznesie.

Świadczymy usługi w zakresie:

Biuro księgowe TAX3 świadczy usługi księgowe dla spółek akcyjnych, sp. z o.o., spółek osobowych, cywilnych, jednoosobowych działalności gospodarczych, fundacji, stowarzyszeń.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, które gwarantuje bezpieczne przetwarzanie danych. Stosujemy innowacyjne rozwiązania wymiany informacji. Z powodzeniem łączymy zalety tradycyjnego biura rachunkowego oraz księgowości internetowej.

Internetowa wymiana dokumentów

Rozumiemy, że osobiste dostarczanie faktur do biura rachunkowego może być kłopotliwą czynnością. Wszechobecny dostęp do Internetu daje możliwości automatyzacji obiegu dokumentów. Proponujemy Internetową Wymianę Dokumentów, która pozwala Państwu uniknąć niepotrzebnych podróży. Z pewnością docenicie Państwo skrócony czas obiegu faktur i szybszą informację zwrotną.

Program do fakturowania w pakiecie

Przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność i poszukującym prostego programu do fakturowania możemy zaproponować atrakcyjny pakiet 2 w 1 – usługi księgowe oraz program do fakturowania Comarch Moje BR, współpracujący w pełni z naszym systemem księgowym. W cenie usługi otrzymają Państwo intuicyjną aplikację do fakturowania online, a także możliwość wysłania swoich faktur bezpiecznym połączeniem przez Internet prosto do naszego biura rachunkowego.

Biuro księgowe TAX3 ponosi pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług. Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Obejmuje wykonywanie czynności z zakresu: usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa podatkowego, kadr i płac, a także pozostałych świadczonych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług związanych zarówno z podjęciem działalności gospodarczej, jak i dalszej współpracy przy jej prowadzeniu. Zapraszamy także do zapoznania się z naszym blogiem.